IWONA MAZUREK
Kolorowe Motyle®
Mandala Transformacji
Strona główna
Iwona Mazurek
O metodzie
Warsztaty
Color Healing
Świat Motyli
Publikacje
Galeria
Kontakt

Wszystko zaczęło się 22 listopada 2013 roku w grupie Motyle Życia na facebook'u... Potężny proces przemian domagał się jakiegoś narzędzia, dzięki któremu łatwiej moglibyśmy te zmiany przejść.  Ewa - jedna z członkiń grupy - zainspirowała mnie do stworzenia tej akcji, prosząc o jakiś konstruktywny temat w grupie. Myślałam o tym przez pół nocy, a rano obudziłam się z wizją Mandali Transformacji.

Mandala
to najstarszy archetypowy symbol, jaki ludzkość ma zapisany w swojej podświadomości. Jej kolebką są Indie. Słowo "mandala" pochodzi z sanskrytu – starożytnego języka Indii i w dosłownym tłumaczeniu znaczy: święty krąg, centrum i wszystko, co wokół.

Motyl posiada bardzo bogatą symbolikę. Odzwierciedla naszą duszę, piękno, sztukę, radość tworzenia, wolność i miłość Jednak najważniejszym przesłaniem, jakie niesie ze sobą motyl jest metamorfoza. Motyle są mistrzami transformacji. Jest to symbol niezwykle aktualny w dobie obecnych przemian, które zachodzą na całym świecie. Każdy z nas ma do przetransformowania w swoim życiu mniejsze lub większe rzeczy. I aby łatwiej było nam dokonać tych przemian, możemy skorzystać z Mandali Transformacji.

Wystarczy, że wydrukujesz zamieszczony w
Galerii w albumie "Mandala Transformacji" szablon i pokolorujesz go kredkami lub farbami. Wszystko zależy od Ciebie. Używaj takich kolorów, które Cię przyciągają, możesz dodać też swoje elementy. Tak, jak czujesz. Możesz kolorować w samotności, w ciszy i spokoju; możesz kolorować rodzinnie lub w każdej przyjaznej grupie; możesz kolorować z intencją jakiejś konkretnej zmiany w swoim życiu lub po prostu poddać się energii przemian, jaka teraz zagościła w naszym zyciu.

A potem możesz podzielić się z innymi efektami swojej twórczości. Warto sięgnąć po kredki, nawet jeśli ostatni raz trzymałeś je w ręku 30 lat temu i warto znaleźć czas, aby poświęcić sobie te kilkanaście minut, bowiem ten maleńki krok może przynieść olbrzymie zmiany w Twoim życiu. To się nazywa Efekt Motyla. Warto odważyć się i wyruszyć na spotkanie ze swoim Wewnętrznym Dzieckiem, które od lat siedzi zaniedbane w Twoim wnętrzu. To może przynieść tylko same korzyści. Zmiany są dobre. Dzięki nim rozwijamy się i poszerzamy swoje horyzonty. Budzi się w nas świadomość, że jesteśmy Istotami Duchowymi, które doświadczają życia na Ziemi.

Gdy kolorujemy, rysujemy lub malujemy (czy też tworzymy za pomocą innych środków) mandalę, nawiązujemy kontakt z własną duszą i po takim spotkaniu każdy z nas jest już troszkę inny. Dlatego zachęcam do kolorowania, i dzielenia się swoimi pracami, nikt nikogo nie będzie tu krytykował czy oceniał. Musi nam wystarczyć zachwyt nad pięknem każdej mandali - i to jest nagroda za podjęcie wysiłku, jakim jest pokolorowanie tej Mandali.

Pokolorowaną Mandalę Transformacji sfotografuj lub zeskanuj i prześlij na adres: kolorymotyli@gmail.com
Przesłanie obrazu na maila jest równoznaczne ze zgodą na jego publikację. Wszystkie Mandale zostaną umieszczone we wspólnym albumie, tworząc niezwykle silną energię potrzebną do transformacji naszego życia. W tak prosty sposób możemy pomóc sobie nawzajem. To działa!! Dołącz do nas!

  MANDALE TRANSFORMACJI - GALERIA

Więcej o Mandali i jej uzdrawiającej mocy przeczytasz tutaj: http://www.mandalavision.pl/Pracownia.php


Motyl - Zwierzę Mocy
Motyl - Serce Anioła
Metamorfozy
Alfabet Motyli
Inspiracje
Strona głównaIwona MazurekO metodzieWarsztatyColor HealingŚwiat MotyliPublikacjeGaleria Kontakt